Djelo
Nizozemska kuća
Ann Patchett · hrvatski / srpski / bosanski
14 ponuda u 14 trgovina · dostupno 9 · od 8,00 €
Izdanja: Profil 2019, Profil 2021, 2021
Žanr: Roman
14ponuda
14trgovina
9dostupno
od 8,00 €najniža cijena
Izdanja
3 izdanjaOdaberi izdanje da vidiš samo njegove ponude.
Ponude
14 u 14 trgovinaGodina izdanja
Cijena€
Dostupnost
- Sretni slonNIZOZEMSKA KUĆAProfil · 2019 · 281 str. · meki uvez · stanje: rabljenodostupno11,00 €19. 10. 2026.
- Jesenski i TurkNIZOZEMSKA KUĆAdostupno15,41 €19. 10. 2026.
- SuperknjižaraNIZOZEMSKA KUĆAProfil · 2021 · 281 str. · meki uvezdostupno15,41 €19. 10. 2026.
- ZUZI ShopAnn Patchett: Nizozemska kućaProfil · 2021 · 288 str. · meki uvez · stanje: opcije dostavedostupno17,12 €19. 10. 2026.
- VBZNizozemska kućaProfil · 2021 · 281 str. · meki uvezdostupno17,12 €19. 10. 2026.
- Sveučilišna knjižara i antikvarijat DominovićNIZOZEMSKA KUĆAProfil · 2021 · 281 str. · meki uvezdostupno17,12 €19. 10. 2026.
- MenartNizozemska kuća288 str. · meki uvezdostupno17,12 €19. 10. 2026.
- ZnanjeNizozemska kućaProfil · 2021 · 288 str. · meki uvezdostupno17,12 €19. 10. 2026.
- Hoću knjiguNizozemska kućaProfil · 2021dostupno17,12 €19. 10. 2026.
- Antikvarijat Ex Libris (Knjiga.hr)Nizozemska kućaProfil · 2021 · 281 str. · meki uvez · stanje: vrlo dobronedostupno8,00 €19. 10. 2026.
- PlanetopijaNizozemska kućaProfil · 2021 · 288 str. · meki uveznedostupno17,12 €19. 10. 2026.
- Školska knjigaNizozemska kuća2021 · 288 str. · meki uveznedostupno17,12 €19. 10. 2026.
- Profil knjigaNizozemska kuća288 str. · meki uveznedostupno17,12 €19. 10. 2026.
- Naklada Ljevak (Knjižara Ljevak)Nizozemska kućaProfil · 2021 · 281 str. · meki uveznedostupno17,12 €19. 10. 2026.
Nijedna ponuda ne odgovara traženom.